Пакувальник вакуумний Hualian HVC-410T / 2A
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Настільний камерний вакуумний пакувальник Зварювальна планка: 410 мм. Ширина шва: 10 мм. Кількість планок: 2 Вакуумна пакувальна машина продуктивністю 20 м. Куб / ч
Ід товару: 10487 Код товару: Hualian HVC-410T/2A
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: настільний.
Тип вакуумирования: камерний.
Довжина зварювальної планки: 410 мм.
Кількість планок: 2
Ширина шва: 10 мм.
Внутрішні розміри камери: 450x450x140 мм.
Продуктивність насоса: 20 м3 / год
Наповнення інертним газом: немає.
Потужність: 0,9 кВт.
Габарити: 500x550x500 мм.
Вага: 98 кг.
Модель: Hualian HVC-410T / 2A
особливості:
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал кришки: прозоре оргскло синього кольору.
Панель управління: сенсорна з опцією запам'ятовування до 5-ти програм упаковки.
2 запаює планки 410 мм., Розташовані паралельно.
Регулюється час вакуумізації, час і потужність запаювання.
Робоча глибина камери: 140 мм (90 мм глибина камери + 50 мм за рахунок глибини кришки).
Вакууматор оснащений:
системою підняття кришки газ ліфт;
здвоєним електромагнітним клапаном і індукційним датчиком, що спрацьовує на опускання кришки;
Виробник вакумной пакувальної машини компанія Hualian надає 12 міс. гарантії на модель HVC-410T / 2A
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian HVC-410T/2A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення без газу
Встановлення настільні
Матеріал корпуса емальована сталь
Продуктивність насоса, м3/год 20
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Сфера використання для бару, для готелів, для громадського харчування, для ресторану, професійні
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.9
Вага, кг 98
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.
Доставка по Україні:
Ми працюємо з усіма транспортними компаніями України.
Вантаж страхується, тому перевізники несуть матеріальну відповідальність.
Товар відвантажується після повної або часткової передоплати.
Товари, помічені на сайті ярликом "Безкоштовна доставка", доставляються до відділення Нової Пошти.
Оплата при отриманні товару:
Питання та відповіді