Пакувальник вакуумний Hualian HVC-510T / 2A
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Настільний камерний вакуумний пакувальник Зварювальна планка: 510 мм. Ширина шва: 10 мм. Кількість планок: 2 Вакуумна пакувальна машина продуктивністю 20 м. Куб / ч
Ід товару: 10488 Код товару: Hualian HVC-510T/2A
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: настільний.
Тип вакуумирования: камерний.
Довжина зварювальної планки: 510 мм.
Кількість планок: 2
Ширина шва: 10 мм.
Внутрішні розміри камери: 490x510x140 мм.
Продуктивність насоса: 20 м3 / год
Наповнення інертним газом: немає.
Потужність: 0,9 кВт.
Габарити: 650x600x500 мм.
Вага: 112 кг.
Модель: Hualian HVC-510T / 2A
особливості:
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал кришки: прозоре оргскло синього кольору.
Панель управління: сенсорна з опцією запам'ятовування до 5-ти програм упаковки.
2 запаює планки 510 мм., Розташовані паралельно.
Відстань між планками: 490 мм
Регулюється час вакуумізації, час і потужність запаювання.
Робоча глибина камери: 140 мм (90 мм глибина камери + 50 мм за рахунок глибини кришки).
Вакууматор оснащений:
системою підняття кришки газ ліфт;
здвоєним електромагнітним клапаном і індукційним датчиком, що спрацьовує на опускання кришки;
Виробник вакумной пакувальної машини компанія Hualian надає 12 міс. гарантії на модель HVC-510T / 2A
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian HVC-510T/2A
Виробник Hualian
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення без газу
Встановлення настільні
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.9
Вага, кг 112
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.
Питання та відповіді