Огляд Холодильні камери Hualian DXDZ-320B
Продуктивність: 70 - 320 шт / хв.
Ширина плівки: 50 - 320 мм.
Діаметр рулону: до 320 мм.
Довжина пакету: 65 - 190/120 - 280 мм.
Ширина пакета: 50 - 160 мм.
Висота продукту: до 45 мм.
Товщина плівки: 40 мкм.
Кількість зварювальних планок: 4
Функція дозування газу: немає
Спосіб пайки шва: постійний нагрів.
Напруга: 220 В.
Потужність: 2.6 кВт.
Габарити: 4020х754х1450 мм.
Вага: 900 кг.
Модель: Hualian DXDZ-320B
Відображення несправностей або некоректної роботи обладнання на дисплеї.
Постійний температурний контроль.
Надійний кроковий двигун і частотний перетворювач.
Функція екстреної зупинки машини.
Опції:
Пристрій для автоматичної подачі продукту.
Пристрій газонаполнения.
Термодатер.
Євро-слот.
Прокаливатель пакета.
Корпус з нержавіючої сталі.
Круглий отвір.
1. Який продукт (наприклад: тверде мило, печиво стопкою по 5 шт.)
2. Мінімальні та максимальні розміри продукту.
3. Який вид упаковки (наприклад: прозора упаковка або кольорова упаковка з малюнком і текстом.
5. Передати нам зразки продукції і плівки для тестування.
- Характеристики
Артикул Hualian DXDZ-320B Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник Hualian Напруга, В 220 В Потужність, кВт 2.6 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 4020х754х1450 Вага, кг 900 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.