Зварювач пакетів підлоговий Hualian PFS-DD200
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Підлоговий ножний зварювач пакетів з довжиною зварного шва: 200 мм. Ширина шва: 15 мм. Обрізка: немає. Зварювач пакетів з постійним нагрівом. Потужність: 0,25 кВт.
Ід товару: 11785 Код товару: Hualian PFS-DD200
Зварювач пакетів підлоговий Hualian PFS-200DD
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: підлоговий.
Тип управління: ножний (педальний).
Тип нагріву: постійний нагрів.
Функція обрізки: немає
Довжина шва: 200 мм.
Ширина шва: 15 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність 0,25 кВт.
Габарити: 345х485х880 мм.
Вага: 26 кг.
Модель: Hualian PFS-DD200
Ножний підлоговий запаює педального типу PFS-DD200 призначений для запаювання пакетів і плівки з різних термозварювальних матеріалів з шириною запаювання до 200 мм.
особливості:
Модель PFS-DD200 робить еврошов "лінія" шириною 15 мм.
Постійний нагрів.
Оснащений вбудованою, регульованою по висоті, полицею.
Вбудоване реле регулює час запаювання.
Характеристики
Артикул Hualian PFS-DD200
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Встановлення підлогові
Функції недоступно
Обрізка без обрізки
Ширина шва, мм. ширина шва більше 10
Тип нагріву постійного нагріву
Матеріал корпуса метал
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.25
Вага, кг 26
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.