Зварювач пакетів підлоговий Hualian PFS-400DD сітка
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Підлоговий ножний зварювач пакетів. Шов: 400х15 мм., сітка. Обрізання: ні. Постійне нагрівання. Потужність: 0,35 кВт.
Ід товару: 24422 Код товару: Hualian PFS-400DD сетка
Хочу знижку!
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Тип установки: підлоговий.
Тип управління: ножний (педальний).
Тип нагрівання: постійний.
Функція обрізки: ні
Довжина шва: 400 мм.
Ширина шва: 15 мм.
Форма шва: єврошов, сітка.
Обрізання: ні
Напруга: 220 В.
Потужність 0,35 кВт.
Габарити: 445х400х900 мм.
Вага: 24 кг.
Модель: PFS-400DD сітка
Виробник: Hualian Machinery (Хуалянь Машинері, Китай)
Гарантія 12 місяців.
Переваги зварювача PFS-400DD
  • ніжне керування (педаль) — зручність та швидкість роботи;
  • висока продуктивність та надійність;
  • підходить для безперервної роботи.
Особливості:
Постійне нагрівання.
Регульована по висоті полиця.
Реле регулює час запаювання.
Комплектація зварювача Hurakan PFS-400DD сітка:
  • полку;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Встановлення підлогові
Функції недоступно
Обрізка без обрізки
Ширина шва, мм. ширина шва більше 10
Тип нагріву постійного нагріву
Матеріал корпуса метал
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.35
Вага, кг 24
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.