Вітрина холодильна саладетта Gooder VRX1800/380
Виробник: Gooder Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 24113 Код товару: Gooder VRX1800/380
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Робоча температура: +2 - +8 °C
Система охолодження: статична.
Розморожування: ручне.
Місткість гастроємностей: GN 1/3 - 8 шт.
Цифровий термостат.
Холодоагент: R600A
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,17 кВт.
Розміри: 1900х395х435 мм.
Вага: 50 кг.
Розмір упаковки: 1900х435х535 мм.
Вага із упаковкою: 61 кг.
Модель: Gooder VRX1800/380
Гарантія 12 місяців.
  • ефективна система охолодження підтримки стабільної температури;
  • корпус із нержавіючої сталі, стійкий до корозії;
  • зручне розміщення гастроємностей;
  • компактна конструкція для встановлення на холодильні столи;
  • просте обслуговування та гігієнічність.
Комплектація саладетта Goоder VRX1800/380
холодильна вітрина;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Характеристики
Артикул Gooder VRX1800/380
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 8
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.17
Вага, кг 50
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.