Вітрина холодильна саладетта Gooder VRX1800/330
Виробник: Gooder Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 24112 Код товару: Gooder VRX1800/330
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Робоча температура: +2 - +8 °C
Система охолодження: статична.
Розморожування: ручне.
Місткість гастроємностей: GN 1/4 - 9 шт.
Цифровий термостат.
Холодоагент: R600A
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,17 кВт.
Розміри: 1800х335х435 мм.
Вага: 46 кг.
Розмір упаковки: 1900х435х535 мм.
Вага із упаковкою: 56 кг.
Модель: Gooder VRX1800/330
Гарантія 12 місяців.
  • ефективна система охолодження для рівномірного розподілу холоду;
  • оптимальна температура зберігання свіжих інгредієнтів;
  • міцний корпус із нержавіючої сталі;
  • зручне розміщення гастроємностей;
  • компактні розміри за високої місткості;
  • ідеально підходить для приготування салатів, піци та закусок.
Комплектація саладетта Goоder VRX1800/330
холодильна вітрина;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Характеристики
Артикул Gooder VRX1800/330
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 9
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.17
Вага, кг 46
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.