Вітрина холодильна саладетта Gooder VRX1500/380
Виробник: Gooder Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 20640 Код товару: Gooder VRX1500/380
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Місткість гастроємностей: 5 х GN 1/3 + 1 х GN 1/2
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Холодоагент: R600A
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1500х395х435 мм.
Вага: 50 кг.
Вага із упаковкою: 59 кг.
Модель: Gooder VRX1500/380
особливості:
Матеріал: нержавіюча сталь.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Виробник холодильної вітрини Gooder надає гарантію 12 міс. модель VRX1500/380
Характеристики
Артикул Gooder VRX1500/380
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 6
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг 50
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.