Огляд Холодильна вітрина REEDNEE VRX1500/380FG
Робоча температура: +2...+8°C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Місткість гастроємності: 5хGN1/3 + 1х1/2-150
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Хлодогент: R290
Потужність: 0,15 кВт.
Розміри: 1500x395x440 мм.
Вага: 49 кг.
Модель: REEDNEE VRX1500/380FG
особливості:
Гастроємності у комплект постачання не входять
Матеріал: нержавіюча сталь.
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.