Холодильна вітрина REEDNEE VRX1500/330FG
Виробник: REEDNEE Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 17386 Код товару: REEDNEE VRX1500/330FG
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2...+8°C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Місткість: 7 гастроємностей GN 1/4-150.
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Хлодогент: R290
Потужність: 0,15 кВт.
Розміри: 1500x335x440 мм.
Вага: 49 кг.
Модель: REEDNEE VRX1500/330FG
Матеріал: нержавіюча сталь.
Характеристики
Артикул REEDNEE VRX1500/330FG
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник REEDNEE
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 7
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.15
Вага, кг 49
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.