Вітрина холодильна Hurakan HKN-GXD1500GC
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 13706 Код товару: Hurakan HKN-GXD1500GC
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 ... +8 C
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1500х335х435 мм.
Модель: Hurakan HKN-GXD1500GC
особливості:
Місткість: GN 1/4 - 7 шт. глибиною 150 мм.
Розморожування: автоматична.
Охолодження: статичне.
Регулювання температури.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Тип дверей: скляні, з прямим склом, розсувні.
Компресор: Embraco
Індикатор роботи.
Виробник холодильної вітрини компанія Hurakan надає гарантію 12 міс. на модель HKN-GXD1500GC
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-GXD1500GC
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування з автоматичною відтайкою
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 7
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.