Вітрина кондитерська холодильна Frosty GN1200R2
Виробник: Frosty Китай
Варто звернути увагу:
Кондитерська вітрина на 459 к. с. Холодильна вітрина з робочою температурою: +2 - +8 C Розміри: 1200х700х1200 мм.
Ід товару: 22465 Код товару: Frosty GN1200R2
Хочу знижку!
Вітрина кондитерська Frosty ARC-370Z
Купити Хочу знижку!
Опис
Об'єм: 459 л.
Робоча температура: +2 - +8 °C
Тип охолодження: динамічний.
Кількість полиць: 2 з підсвічуванням.
Потужність: 0,47 кВт.
Розміри: 1200х700х1200 мм.
Вага: 212 кг.
Розміри із упаковкою: 1280х750х1280 мм.
Вага із упаковкою: 222 кг.
Модель: Frosty GN1200R2
Особливості:
Цифровий контролер температури з дисплеєм Carel
Компресор: Cubigel
Переднє скло: пряме
Розсувні двері
LED підсвічування верхнє та кожної полиці
Автовідтайка
Склопакети.
Три рівні викладки.
Дві регульовані по висоті хромовані полиці-ґрати.
Примусова циркуляція повітря.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/скло
Комплектація:
4 ролики;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник кондитерської холодильної вітрини Frosty надає гарантію 12 міс. модель GN1200R2
Характеристики
Артикул Frosty GN1200R2
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний клас середньотемпературні
Діапазон регулювання температури, С +2 ...+8
Температурний режим +2 ...+8 С
Встановлення підлогові
Тип скла з прямим склом
Розморожування з автоматичною відтайкою
Глибина викладки, мм. недоступно
Пл. експозиції кв. м. недоступно
Підсвічування з підсвічуванням
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.47
Вага, кг 212
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.