Вітрина холодильна Frosty VRX1500 / 380
Виробник: Frosty Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 9048 Код товару: Frosty VRX1500/380
Хочу знижку!
Опис
Холодильна вітрина для топпінгу Frosty RX1500/380
Робоча температура: +2...+8°C
Тип охолодження: статичний.
Місткість гастроємності: 5хGN1/3 + 1х1/2-150
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1500x395x435 мм.
Вага, кг.
Модель: Frosty VRX1500/380
Характеристики
Артикул Frosty VRX1500/380
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 6
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг 31
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.