Вітрина холодильна Forcold G-VRX1500-330
Виробник: Forcold Італія
Варто звернути увагу:
Ід товару: 10746 Код товару: Forcold G-VRX1500-330
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Місткість: 7 гастроємностей GN 1/4-150.
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1500x335x435 мм.
Вага: 34 кг.
Модель: Forcold G-VRX1500-330
особливості:
Матеріал: нержавіюча сталь.
Гастроємності у комплект постачання не входять
Виробник холодильної вітрини для топінгу Forcold надає гарантію 12 міс. модель G-VRX1500-330
Характеристики
Артикул Forcold G-VRX1500-330
Країна виробник Італія
Гарантія 12 місяців
Виробник Forcold
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 7
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг 34
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.