Холодильна вітрина EFC VRX1800/330FG
Виробник: EFC Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 18617 Код товару: Витрина холодильная EFC VRX1800/330FG
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Місткість: 8 гастроємностей GN 1/4-150
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Холодогент: R290
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1800x335x435 мм.
Вага: 52 кг.
Вага із упаковкою: 57 кг.
Модель: EFC VRX1800/330FG
Виробник: EFC (Китай)
особливості:
Гастроємності до комплекту поставки не входять
Матеріал: нержавіюча сталь.
Виробник холодильної вітрини для топінгу компанія EFC надає гарантію 12 міс. модель VRX1800/330FG
Характеристики
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 8
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг 52
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.