Холодильна вітрина EFC RT-1500L-2
Виробник: EFC Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 18610 Код товару: Витрина холодильная EFC RT-1500L-2
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +10 °C
Тип охолодження: статичний.
Автовідтаювання: ні
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Холодоагент: R134A/R600A
Потужність: 0,12 кВт.
Розміри: 1500х395х426 мм.
Вага: 46 кг.
Модель: EFC RT-1500L-2
Виробник: EFC (Китай)
особливості:
Місткість гастроємностей: 6 GN 1/3-150
Матеріал: нержавіюча сталь.
Гастроємності до комплекту поставки не входять
Виробник холодильної вітрини EFC надає гарантію 12 міс. модель RT-1500L-2
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 6
Діапазон регулювання температури, С +2…+10
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.12
Вага, кг 46
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.