Холодильна вітрина для топінгу GoodFood GF-VRX1800/330-H6C
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 22067 Код товару: GoodFood GF-VRX1800/330-H6C
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Місткість гастроємностей: 8 GN 1/4-150
Холодоагент: R600A
Напруга: 220 В
Потужність: 0,1 кВт.
Розміри: 1800х335х435 мм.
Вага: 44 кг.
Розміри із упаковкою: 1890х400х460 мм.
Вага із упаковкою: 59 кг.
Товар на палеті.
Виробник холодильної вітрини GoodFood надає гарантію 12 міс. модель GF-VRX1800/330-H6C
Характеристики
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 8
Потужність, кВт 0.1
Вага, кг 44
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.