Холодильна вітрина для топінгу GoodFood GF-VRX1500/380-H6C
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 22066 Код товару: GoodFood GF-VRX1500/380-H6C
Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Місткість гастроємностей: 6 GN 1/3-150
Холодоагент: R600A
Напруга: 220 В
Потужність: 0,1 кВт.
Розміри: 1500х395х435 мм.
Вага: 45 кг.
Розміри із упаковкою: 1590х460х460 мм.
Вага із упаковкою: 57 кг.
Товар на палеті.
Виробник холодильної вітрини GoodFood надає гарантію 12 міс. модель GF-VRX1500/380-H6C
Характеристики
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 6
Потужність, кВт 0.1
Вага, кг 45
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.