Огляд Пакувальник вакуумний Vektor DZ-500/2SB з газонаповненням
Характеристики:
Тип установки: підлоговий.
Тип вакуумування: камерний.
Довжина зварювальної планки: 500 мм.
Кількість планок: 2
Ширина шва: 10 мм.
Внутрішні розміри камери: 540х410х100 мм.
Продуктивність насоса: 40 м3/год
Час вакуумування: 10 - 40 сек.
Напруга: 380 В.
Потужність: 1,5 кВт.
Габарити: 1250х750х950 мм.
Вага: 240 кг.
Розміри упаковки: 1150х850х1050 мм.
Вага з упаковкою: 280 кг.
Товар на палеті.
Модель: DZ-500/2SB з газонаповненням
Виробник: Vektor (Вектор, Китай).
Гарантія 12 місяців.
- Двокамерна конструкція для високої продуктивності.
- Функція газонаповнення для збільшення терміну зберігання.
- Надійний вакуумний насос високої потужності.
- Міцний корпус із нержавіючої сталі.
- Просте та інтуїтивне управління.
- Підходить для інтенсивної експлуатації
Конструктивні особливості:
- Електронна панель керування з вакуумметром.
- Автоматична фіксація кришки.
- Наявність кнопки аварійного відключення обладнання.
- Регулюється час вакуумизації та потужність запаювання.
Матеріали:
- Корпус: нержавіюча сталь.
- Кришка: прозоре оргскло.
- набір інструментів;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон.
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.