Пакувальник вакуумний Hurakan HKN-VAC260
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Вакуумний пакувальник для продуктів камерний. Довжина зварювальної планки: 260 мм. Ширина шва: 5 мм. Продуктивність насоса: 14,4 м3 / год. Розмір камери: 385х280х50 мм. Програмування: є. Можливість газонаполнение: немає. Потужність: 0,37 кВт.
Ід товару: 8858 Код товару: Hurakan HKN-VAC260
Хочу знижку!
Опис
Тип вакуумирования: камерний.
Довжина шва: 260 мм.
Ширина шва: 5 мм.
Продуктивність насоса: 14,4 м3 / год.
Розмір камери: 385х280х50 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,37 кВт.
Габарити: 502x330x380 мм
Вага: 37 кг.
Модель: Hurakan HKN-VAC260
Вакууматор Hurakan HKN-VAC260
особливості:
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Можливість заповнення інертним газом: немає.
Можливість установки додаткової зварювальної планки: немає.
Програмування: є.
Управління: автоматичне.
Виробник вакууматора компанія Hurakan надає гарантію 12 міс. на модель HKN-VAC260
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-VAC260
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення недоступно
Встановлення недоступно
Матеріал корпуса емальована сталь
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Сфера використання для бару, для готелів, для громадського харчування, для ресторану, професійні
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.37
Вага, кг 37
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.