Огляд Пакувальник вакуумний Hualian HVC-260/1A
Тип установки: настільний.
Тип вакуумування: камерний.
Довжина зварювальної планки: 260 мм.
Кількість планок: 1
Ширина шва: 5 мм.
Внутрішні розміри камери: 260х363х100 мм.
Продуктивність насоса: 8 м3/год
Потужність: 0,37 кВт.
Габарити: 335x488x360 мм.
Вага: 42 кг.
Модель: Hualian HVC-260/1A
особливості:
Час вакуумування: від 0 до 99 с.
Корпус виконаний із нержавіючої сталі.
Сенсорна панель керування.
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.