Пакувальник вакуумний Frosty VM400TE/A
Виробник: Frosty Китай
Варто звернути увагу:
Камерний вакуумний пакувальник. Зварювальний планка: 400 мм. Ширина шва: 10 мм. Кількість планок: 1. Продуктивність насоса: 20 м. Куб. / Год. Потужність: 0,9 кВт. Камерний вакууматор продуктів.
Ід товару: 8311 Код товару: Frosty VM400TE/A
Хочу знижку!
Опис
Вакууматор Frosty VM400TE/A
Тип вакуумування: камерний.
Довжина зварювальної планки: 400 мм.
Ширина шва: 10 мм.
Кількість планок: 1
Внутрішні розміри камери: 430х430х75+55ммм.
Продуктивність насоса: 20 м. куб.
Кількість програм: 10
Потужність: 0,9 кВт.
Габарити: 480x530x470 мм.
Вага, кг.
Модель: Frosty VM400TE/A
Вакууматор Frosty VM400TE/A
особливості:
Корпус та камера виготовлені з нержавіючої сталі.
Вакууматор VM400TE/A оснащений цифровим дисплеєм та механічним манометром контролю рівня вакууму.
Програмований час зварювання та вакуумації.
У комплекті пакувальника VM400TE/A сервісний TOOL KIT для технічного обслуговування.
Характеристики
Артикул Frosty VM400TE/A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення без газу
Встановлення настільні
Матеріал корпуса емальована сталь
Продуктивність насоса, м3/год 20
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Сфера використання для бару, для готелів, для громадського харчування, для ресторану, професійні
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.9
Вага, кг недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.