Пакувальник вакуумний Berg VM320TE/A1
Виробник: Berg Китай
Варто звернути увагу:
Камерний вакуумний пакувальник з довжиною зварювальної планки 320 мм. Ширина шва: 8 мм.
Ід товару: 23291 Код товару: Berg VM320TE/A1
Хочу знижку!
Опис
Тип вакуумування: камерний
Кількість планок: 1
Довжина шва: 320 мм.
Ширина шва: 8 мм.
Продуктивність насоса: 10м. куб./год.
Розмір камери: 400 х 330 х 320 мм.
Напруга: 220 Ст.
Габарити: 490x450x320 мм.
Вага: 40 кг.
Розмір упаковки: 510x530x360 мм.
Вага із упаковкою: 44 кг.
Модель: Berg VM320TE/A1
Виробник: Berg (Берг, Китай)
Вакууматор Berg VM320TE/A1
Особливості:
Управління: сенсорне.
Програмований час зварювання та вакуумації.
Камера вакууматора цільнотягнутої конструкції без швів із закругленими кутами.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Комплектація:
вакууматор;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон
Виробник вакууматора компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель VM320TE/A1
Характеристики
Артикул Berg VM320TE/A1
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення без газу
Встановлення настільні
Матеріал корпуса емальована сталь
Продуктивність насоса, м3/год 10
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Розмір камери, (д/ш/в), мм 400x330x320
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Вага, кг 40
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.