Шафа морозильна Hurakan HKN-GX650BTS
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 23699 Код товару: Hurakan HKN-GX650BTS
Хочу знижку!
Опис
Об'єм: 650 л.
Температурний діапазон: -18 - -22 C
Кількість і тип дверей: 1 орна глуха.
Кількість і тип полиць: 3 решітчасті.
Розміри полиць: 530х650 мм.
Тип охолодження: динамічний.
Тип розморожування: автоматичний
Холодоагент: R290
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 270 Вт.
Габаритний розмір: 740х830х2010 мм.
Вага: 121 кг
Модель: Hurakan HKN-GX650BTS
Гарантія 1 рік.
Примусова вентиляція рівномірно розподіляє температуру усередині морозильної камери.
Особливості:
LED підсвічування
Матеріал: нержавіюча сталь.
Тип контролера: електронний
Ніжки-опори: регулюються по висоті
замок із ключем;
3 полиці;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник морозильної шафи компанія Hurakan надає 12 міс. гарантії на модель HKN-GX650BTS
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-GX650BTS
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Вид Морозильний
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з одними дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурный диапазон низкотемпературные
Температурний режим, C -18…-22
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Підсвічування недоступно
Об'єм, л. 650
Напруга, В 220
Вага, кг 121
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.