Шафа морозильна GoodFood GF-SNACK800BTS-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 23921 Код товару: GoodFood GF-SNACK800BTS-HC
Хочу знижку!
Опис
Робочі температури: до -22 - -18 °C
Об'єм: 990 л.
Кількість дверей: 2 шт.
Кількість полиць: 6 шт.
Тип дверей: глуха
Охолодження: динамічний
Розморожування: автоматичне.
Допустиме навантаження на полицю: 40 кг.
Замок: є
Товщина теплоізоляції: 60 мм.
Клас енергоспоживання: D
Кліматичний клас: 4
Розташування агрегату: верхнє
Холодоагент: R290
Потужність: 0,55 кВт.
Габаритні розміри: 1340х710х2010 мм.
Вага: 110 кг.
Розміри упаковки: 1370х735х2060 мм.
Вага із упаковкою: 128 кг.
Товар на палеті.
Гарантія 24 місяці.
Конструкція та матеріали:
  • корпус та внутрішня камера з нержавіючої сталі;
  • збільшений корисний об'єм;
  • дві міцні дверцята з надійним ущільнювачем;
  • ергономічні приховані ручки для зручного відкриття;
  • опори-колеса для зручного транспортування.
Нержавіюча сталь стійка до корозії, механічних пошкоджень та частих санітарних обробок.
Система заморозки та температурний режим:
Професійна система динамічного охолодження забезпечує:
  • рівномірний розподіл холоду по всій камері;
  • стабільне підтримання низьких температур;
  • швидке відновлення режиму після відкриття дверей;
Функціональні особливості:
  • високопродуктивний морозильний агрегат Cubigel;
  • електронне керування температурою, термостат Carel, із сенсорною панеллю керування;
  • система динамічного обдування;
  • енергоефективна експлуатація при високому завантаженні;
  • розрахований на цілодобову роботу.
  • гратчасті полиці 6 шт.;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Вид недоступно
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з двома дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурный диапазон низкотемпературные
Температурний режим, C -22 - -18
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Підсвічування недоступно
Об'єм, л. 990
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.55
Вага, кг 110
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.