Шафа морозильна GoodFood GF-PA800BT-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 23935 Код товару: GoodFood GF-PA800BT-HC
Хочу знижку!
Опис
Робочі температури: -22 - -18 C
Об'єм: 737 л.
Кількість дверей: 1 шт.
Тип дверей: глуха
Кількість полиць: 3 шт.
Допустиме навантаження на полицю: 40 кг.
Охолодження: динамічний
Розморожування: автоматичне.
Товщина ізоляції: 60 мм.
Розташування агрегату: верхнє
Клас енергоспоживання: D
Кліматичний клас: 4
Компресор: Cubige.
Термостат: Carel.
Холодоагент: R290
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,52 кВт.
Розміри: 740x990x2010 мм.
Вага: 129 кг.
Розміри з пакування: 765x1015x2070 мм.
Вага із упаковкою: 145 кг.
Товар на палеті.
Модель: GoodFood GF-PA800BT-HC
Гарантія 24 місяці.
Конструкція та матеріали:
Морозильна шафа виконана у надійному професійному виконанні::
  • корпус та внутрішня камера з нержавіючої сталі;
  • містка морозильна камера;
  • відчинені двері з магнітним ущільнювачем;
  • посилена фурнітура для тривалого терміну служби;
  • регульовані опори для сталої установки.
Нержавіюча сталь забезпечує гігієнічність, довговічність та простоту щоденного догляду.
Система заморожування:
  • рівномірний розподіл холоду по всьому об'єму;
  • стабільна підтримка низької температури;
  • збереження якості та структури продуктів;
  • швидке відновлення холоду після відкриття дверей.
Професійний компресор розрахований на безперервну роботу в умовах кухні та складських приміщень.
Управління та функціональність:
  • електронна система керування;
  • точний контроль температурного режиму;
  • автоматична підтримка заданих параметрів;
  • енергоефективна експлуатація;
  • відповідність професійному кліматичному класу.
  • 3 гратчасті полиці;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Артикул GoodFood GF-PA800BT-HC
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Вид недоступно
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з одними дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний режим -18 ... -22 С
Температурный диапазон низкотемпературные
Температурний режим, C -22 - -18
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Підсвічування недоступно
Об'єм, л. 737
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.52
Вага, кг 129
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.