Плита індукційна INDOKOR IN3500-4PRO (900 серія)
Виробник: INDOKOR Південна Корея
Варто звернути увагу:
Професійна індукційна плита 4-х конфоркова, підлогова. Напруга: 380 В. Потужність: 14 кВт.
Ід товару: 22480 Код товару: INDOKOR IN3500-4PRO (900 серия)
Хочу знижку!
Опис
Індукційна плита 900 серія INDOKOR IN3500-4PRO
Тип установки: підлогова.
Кількість конфорок: 4
Управління: сенсорно-механічне
Рівні потужності: 500 – 3500 Вт
Діаметр посуду: 120 – 280 мм.
Розмір конфорки: 300х300 мм.
Потужність однієї конфорки: 3,5 квт.
Напруга: 380 Ст.
Потужність: 14 кВт.
Вага: 42 кг.
Вага із упаковкою: 44 кг.
Особливості:
Навантаження на поверхню: 25 кг.
Жирознімні фільтри легко виймаються та промиваються.
9 рівнів потужності: 500, 800, 1200, 1500, 1800, 2100, 2500, 2800, 3100, 3500 Вт
Матеріал: нержавіюча сталь.
Пристрої безпеки:
захист від перегріву;
датчик посуду.
Комплектація:
база з полицею;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Плита поставляється без кабелю
Додаткові матеріали
Характеристики
Країна виробник Південна Корея
Гарантія 12 місяців
Встановлення підлогові
Тип газу недоступно
Газ контроль недоступно
Наявність духової шафи недоступно
Наявність конвекції недоступно
Форма конфорок недоступно
Діапазон регулювання температури, С недоступно
Кількість конфорок 4
Внутрішній розмір духовки, мм недоступно
Час розігріву духовки до 260 ° С, хв. недоступно
Розмір деко, мм недоступно
Кількість рівнів для деко, шт. недоступно
Витрата газу недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 380 В.
Потужність, кВт 14
Вага, кг 42
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.