Машина посудомийна Empero EMP.500-380-F
Виробник: Empero Туреччина
Варто звернути увагу:
Професійна посудомийна машина фронтального типу. Мax. діаметр тарілок: 320 мм. Напруга: 380 В. Потужність: 5,6 кВт.
Ід товару: 21196 Код товару: Empero EMP.500-380-F
Хочу знижку!
Опис
Продуктивність: 30-40 кас/година.
Розмір касети: 500х500 мм.
Місткість кошика: 15 тарілок.
Діаметр тарілок: 320 мм.
Витрати води на 1 цикл: 2,5 л.
Мийна ванна: 30 л.
Повністю автоматичне миття при 55-60 C
Мінімальний тиск води: 2 бар.
Напруга: 380 В
Потужність: 5,6 кВт.
Габарити: 590x700x820 мм.
Вага: 67 кг.
Модель: Empero EMP.500-380-F
Виробник: Empero, Туреччина
особливості:
Помпа примусового зливу: ні.
Дозатор миючого засобу: є.
Дозатор, що ополіскує засоби: є.
Магнітний вимикач безпеки. Після закривання дверей програма продовжує роботу зі зупиненого місця.
дозатор, що ополіскує засоби;
дренажний насос;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Характеристики
Артикул Empero EMP.500-380-F
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Продуктивність, касет/год. недоступно
Діаметр тарілок, мм 300 - 350 мм.
Комплектація з дозатором миючого засобу, з дозатором ополіскувального засобу, зі зливною помпою
Напруга, В 380 В
Потужність, кВт 5.6
Продуктивність 40
Витрата води, л 2.5
Тривалість циклу, хв. 2
Особливості недоступно
Вага, кг 67
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.