Машина посудомийна Empero EMP.1000-SDF
Виробник: Empero Туреччина
Варто звернути увагу:
Професійна купольна посудомийна машина продуктивність до 70 кас/год. Касети: 500х500 мм. Напруга: 380 В. Потужність: 6.6 кВт.
Ід товару: 16532 Код товару: Empero EMP.1000-SDF
Хочу знижку!
Опис
Максимальна висота: 320 мм.
Витрата води на цикл: 2,5 л.
Продуктивність: 60 - 70 касет/год.
Напруга: 380 Ст.
Потужність: 6,6 кВт.
Розміри: 696x765x1485 мм.
Вага: 120 кг.
Вага брутто: 130 кг.
Модель: Empero EMP.1000-SDF
Виробник: Empero, Туреччина
особливості:
Повністю автоматична робота при температурі 60 °C
Управління: електронне
Дисплей: цифровий, сенсорний
Кольоровий дисплей 2,4 дюйми, з підсвічуванням.
Потужність миючого насоса: 0,55 кВт.
Потужність нагрівника бойлера: 6 кВт.
Магнітний вимикач безпеки.
Насос: Olympia, Італія
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Комплектація:
касета для тарілок;
касета для склянок;
касета для столових приладів;
дозатор миючого засобу;
дозатор, що ополіскує засоби;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник посудомийної машини компанія Empero надає гарантію 12 місяців. модель EMP.1000-SDF
Характеристики
Артикул Empero EMP.1000-SDF
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Продуктивність, касет/год. понад 40 касет/год
Діаметр тарілок, мм 300 - 350 мм.
Розмір касети, мм. кассети 500х500 мм.
Комплектація з дозатором миючого засобу, з дозатором ополіскувального засобу
Напруга, В 380 В
Потужність, кВт 6.6
Продуктивність 70
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 120
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.