Машина посудомийна Apach AF500DIG DD
Виробник: Apach Італія
Варто звернути увагу:
Фронтальна посудомийна машина. Касети: 500х500 мм. Висота завантажувального вікна: 365 мм. Макс. діаметр тарілок: 330 мм. Напруга: 220 В. Потужність: 3,5 кВт.
Ід товару: 19917 Код товару: Машина посудомоечная Apach AF500DIG DD
Хочу знижку!
Опис
Лінійка: Cook Line
Продуктивність касет: 30/40 год.
Розмір касет: 500х500 мм.
Висота завантажувального вікна: 365 мм.
Мax. висота келихів: 325 мм.
Мax. діаметр тарілок: 330 мм.
Об'єм бойлера: 6 л.
Об'єм бака: 20 літрів.
Витрати води на 1 цикл: 2,8 л.
Дозатор миючого засобу: є
Дозатор, що ополіскує засоби: є
Помпа примусового зливу: ні.
Напруга: 220 В
Потужність: 3,5 кВт.
Габарити: 575х605х820 мм.
Вага 56 кг.
Габарити із упаковкою: 670х720х960 мм.
Вага із упаковкою 62 кг.
Модель: Apach AF 500 DD
Виробник: Apach, Італія
особливості:
Панель керування: електронна.
Підключення до гарячої/холодної води.
Дверцята з подвійними стінками знижують рівень шуму, гарантують теплоізоляцію.
Мийні рукави виконані з нержавіючої сталі із пластиковими форсунками.
Корпус та фільтри виготовлені з нержавіючої сталі AiSi 304.
Комплектація:
дозатори миючого та ополіскувального засобів;
касета для тарілок;
касета для склянок;
контейнер-вставка для столових приладів;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Опціонально:
помпа примусового зливу.
Виробник фронтальної посудомийної машини компанія Apach надає 12 міс. гарантії на модель AF500DIG DD
Додаткові матеріали
Характеристики
Країна виробник Італія
Гарантія 12 місяців
Продуктивність, касет/год. понад 40 касет/год
Діаметр тарілок, мм понад 350 мм.
Комплектація з дозатором миючого засобу, з дозатором ополіскувального засобу
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 3.5
Продуктивність 40
Витрата води, л 2.8
Тривалість циклу, хв. 2
Особливості недоступно
Вага, кг 56
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.