Індукційний запайщик Hualian DGYF-S500D
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Ручний індукційний запайщик банок. Діаметр запаювання: 20-60 мм. Продуктивність, пляшок / год: 60. Потужність: 500 Вт.
Ід товару: 10524 Код товару: Hualian DGYF-S500D
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: настільний.
Тип управління: ручний.
Тип нагріву: індукційний.
Діаметр запаювання: 20-60 мм.
Продуктивність: 60 пляшок / год.
Потужність: 500 Вт.
Габарити: 340х290х150 мм.
Вага: 5 кг.
Модель: Hualian DGYF-S500D
Виробник: Hualian Machinery (Хуалянь Машинері, Китай)
Ручний індукційний запайщик DGYF-S500D
Індукційний запайщик горловини DGYF-S500D призначений для приварки металізованого матеріалу до горловини неметалічних ємностей (пластикових, скляних і т.д.) з діаметром 20 - 60 мм.
особливості:
Принцип роботи заснований на індукційного нагрівання металевих виробів.
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian DGYF-S500D
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Тип нагріву індукційні
Потужність, кВт 0.5
Особливості недоступно
Вага, кг 5
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.