Індукційний зварювач Hualian DGYF-500A
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Ручний індукційний зварювач банок. Діаметр запаювання: 20 – 100 мм. Продуктивність, бут/год: 60. Регулювання потужності. Потужність: 500 Вт.
Ід товару: 24411 Код товару: Hualian DGYF-500A
Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Тип встановлення: настільний.
Тип керування: ручний.
Тип нагрівання: індукційний.
Діаметр запаювання: 20 - 100 мм.
Форма шва: шина.
Час запаювання шва: до 5 сек.
Продуктивність: 60 бут/год.
Напруга: 220 В.
Потужність: 500 Вт.
Габарити: 340х290х150 мм.
Вага: 5 кг.
Модель: Hualian DGYF-500A
Виробник: Hualian Machinery (Хуалянь Машинері, Китай)
Гарантія 12 місяців.
  • індукційна головка;
  • запобіжники;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Артикул Hualian DGYF-500A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Тип нагріву індукційні
Потужність, кВт 0.5
Особливості недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.