Зварювач пакетів підлоговий Hualian PFS-300DD
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Підлоговий ножний зварювач пакетів з довжиною зварного шва: 300 мм. Ширина шва: 14 мм. Обрізка: немає. Зварювач пакетів з постійним нагрівом. Потужність: 0,4 кВт.
Ід товару: 10507 Код товару: Hualian PFS-300DD
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: підлоговий.
Тип управління: ножний (педальний).
Тип нагріву: постійний нагрів.
Функція обрізки: немає
Довжина шва: 300 мм.
Ширина шва: 14 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність 0,4 кВт.
Габарити: 400х5485х880 мм.
Вага: 14 кг.
Модель: Hualian PFS-300DD
Виробник: Hualian Machinery (Хуалянь Машинері, Китай)
Ножний підлоговий запаює педального типу PFS-300DD постійного нагріву призначений для запаювання пакетів і плівки з різних термозварювальних матеріалів з шириною запаювання до 300 мм.
особливості:
Постійний нагрів.
Оснащений вбудованою, регульованою по висоті, полицею.
Вбудоване реле регулює час запаювання.
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian PFS-300DD
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Встановлення підлогові
Функції недоступно
Обрізка без обрізки
Ширина шва, мм. ширина шва більше 10
Тип нагріву постійного нагріву
Матеріал корпуса метал
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.4
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.