Огляд Вітрина кондитерська Frosty GN1200C2
Робоча температура: +2 - +8 °C
Тип охолодження: динамічний.
Об'єм: 345 л.
Потужність: 0,46 кВт.
Розміри: 1200х700х1200 мм.
Вага: 205 кг.
Розміри із упаковкою: 1280х750х1280 мм.
Вага із упаковкою: 225 кг.
Модель: Frosty GN1200C2
Виробник: Frosty (Фрості, Китай)
Особливості:
Цифровий контролер температури з дисплеєм: Carel
Компресор: Cubigel
Подвійні склопакети.
2 регульовані скляні полиці
LED-підсвітка верхня та кожної полиці
Переднє скло: радіусне.
Розсувні двері.
Вентильована система охолодження
Автоматичне розморожування
4 ролики, 2 з гальмами
Дверна рама: пластик чорний
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Виробник кондитерської холодильної вітрини Frosty надає гарантію 12 міс. модель GN1200C2
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.