Вітрина холодильна надставка Hurakan HKN-VRX2000/330S
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Настільна холодильна вітрина для топінгу. Температурний режим: 0 – +10 С. Місткість: 10 GN 1/4 – 150 мм. Розміри: 2000х335х435 мм. Потужність: 0,15 кВт.
Ід товару: 24428 Код товару: Hurakan HKN-VRX2000/330S
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Робоча температура: 0 - +10 C.
Охолодження: статичне.
Тип холодоагенту: R290
Місткість гастроємностей: 10 GN 1/4, h 150 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність: 150 Вт.
Розміри: 2000х335х435 мм.
Вага: 59 кг.
Модель: HKN-VRX2000/330S
Гарантія 12 місяців.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до корозії та механічних пошкоджень, що гарантує тривалий термін служби та відповідність санітарним нормам. Завдяки збільшеній довжині (2000 мм) вітрина дозволяє розмістити більшу кількість гастроємностей, що особливо зручно при високому завантаженні кухні.
Сфера застосування:
  • піцерії кафе та ресторани;
  • суші-бари фаст-фуд та стріт-фуд;
  • лінії роздачі та кулінарії.
Особливості
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь AISI 201.
Пряме фасадне скло.
Автоматичне регулювання та підтримання температури.
  • вітрина;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Гастроємності до комплекту не входять.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування недоступно
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим 0 ...+10 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 10
Напруга, В 220
Вага, кг 59
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.