Вітрина холодильна надставка Hurakan HKN-VRX1500/330S
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Настільна холодильна вітрина для топінгу. Температурний режим: 0 – +10 С. Місткість: 7 GN 1/4 – 150 мм. Розміри: 1500х335х435 мм. Потужність: 0,133 кВт.
Ід товару: 24427 Код товару: Hurakan HKN-VRX1500/330S
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Робоча температура: 0 - +10 C.
Охолодження: статичне.
Тип холодоагенту: R290
Місткість гастроємностей: 7 GN 1/4, h 150 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність: 133 Вт.
Розміри: 1500х335х435 мм.
Вага: 45 кг.
Модель: HKN-VRX1500/330S
Гарантія 12 місяців.
Особливості
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь AISI 201.
Пряме фасадне скло.
Автоматичне регулювання та підтримання температури.
  • вітрина;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Гастроємності до комплекту не входять.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування недоступно
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим 0 ...+10 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 7
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.133
Вага, кг 45
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.