Вітрина холодильна Frosty VRX1800 / 380
Виробник: Frosty Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 9050 Код товару: Frosty VRX1800/380
Хочу знижку!
Опис
Холодильна вітрина для топпінгу Frosty RX1800/380
Робоча температура: +2...+8°C
Тип охолодження: статичний.
Місткість гастроємності: 8 GN 1/3-150
Потужність: 0,11 кВт.
Розміри: 1800x395x435 мм.
Вага, кг.
Модель: Frosty VRX1800/380
особливості:
Цифровий термостат.
Автовідтаювання: ні
Підсвічування: ні.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Гастроємності у комплект постачання не входять
Характеристики
Артикул Frosty VRX1800/380
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 8
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.11
Вага, кг недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.