Холодильна вітрина для топінгу GoodFood GF-VRX1500/330-H6C
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 22065 Код товару: GoodFood GF-VRX1500/330-H6C
Хочу знижку!
Вітрина холодильна Berg G-VRX1400 / 330
Купити Хочу знижку!
Опис
Робоча температура: +2 - +8 °C
Місткість гастроємностей: 7 GN 1/4-150
Тип охолодження: статичний.
Розморожування: ручне
Цифровий термостат.
Підсвічування: ні.
Холодоагент: R600A
Напруга: 220 В
Потужність: 0,1 кВт.
Розміри: 1500х335х435 мм.
Вага: 37 кг.
Розміри із упаковкою: 1590х400х460 мм.
Вага із упаковкою: 52 кг.
Товар на палеті.
особливості:
Компрессор: Donper.
Термостат: Carel
Матеріал: нержавіюча сталь.
Комплектація:
пряме скло для саладетти;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Виробник холодильної вітрини GoodFood надає гарантію 12 міс. модель GF-VRX1500/330-H6C
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Розморожування ручне розморожування
Охолодження зі статичним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Тип скла з прямим склом
Підсвічування без підсвічування
Кількість гастроємностей, шт 7
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.1
Вага, кг 37
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.