Пакувальник вакуумний Hualian HVC-510T / 2A-G
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Настільний камерний вакуумний пакувальник з функцією газонаполнения Зварювальна планка: 510 мм. Ширина шва: 10 мм. Кількість планок: 2 Вакуумна пакувальна машина продуктивністю 20 м. Куб / ч
Ід товару: 10489 Код товару: Hualian HVC-510T/2A-G
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: настільний.
Тип вакуумирования: камерний.
Довжина зварювальної планки: 510 мм.
Кількість планок: 2
Ширина шва: 10 мм.
Внутрішні розміри камери: 490x510x140 мм.
Продуктивність насоса: 20 м3 / год
Наповнення інертним газом: є.
Потужність: 0,9 кВт.
Габарити: 650x600x500 мм.
Вага: 112 кг.
особливості:
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Матеріал кришки: прозоре оргскло синього кольору.
З функцією газонаполнения.
Панель управління: сенсорна з опцією запам'ятовування до 5-ти програм упаковки.
2 запаює планки 510 мм., Розташовані паралельно.
Відстань між планками: 490 мм
Регулюється час вакуумізації, час і потужність запаювання.
Робоча глибина камери: 140 мм (90 мм глибина камери + 50 мм за рахунок глибини кришки).
Вакууматор оснащений:
системою підняття кришки газ ліфт;
здвоєним електромагнітним клапаном і індукційним датчиком, що спрацьовує на опускання кришки;
Виробник вакумной пакувальної машини компанія Hualian надає 12 міс. гарантії на модель HVC-510T / 2A-G
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian HVC-510T/2A-G
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Кількість камер з однією камерою
Газонаповнення з газом
Встановлення настільні
Матеріал корпуса емальована сталь
Продуктивність насоса, м3/год 20
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Сфера використання для бару, для готелів, для громадського харчування, для ресторану, професійні
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.9
Вага, кг 112
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.
Доставка по Україні:
Ми працюємо з усіма транспортними компаніями України.
Вантаж страхується, тому перевізники несуть матеріальну відповідальність.
Товар відвантажується після повної або часткової передоплати.
Товари, помічені на сайті ярликом "Безкоштовна доставка", доставляються до відділення Нової Пошти.
Оплата при отриманні товару:
Питання та відповіді