Пакувальник вакуумний Hualian HVC-510S / 2A-G
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Підлоговий двокамерний вакуумний пакувальник з функцією газонаполнения Зварювальна планка: 510 мм. Ширина шва: 10 мм. Кількість планок: 2 Вакуумна пакувальна машина продуктивністю 40 м. Куб / ч Напруга: 380 В. або 220 В.
Ід товару: 10490 Код товару: Hualian HVC-510S/2A-G
Поставка: під заказ
Хочу знижку!
Опис
Тип установки: підлоговий.
Тип вакуумування: камерний.
Кількість камер: 2
Довжина зварювальної планки: 510 мм.
Кількість планок: 4
Ширина шва: 10 мм.
Внутрішні розміри камери: 550 х 610 х 160 мм.
Наповнення інертним газом: є.
Потужність: 1,8 кВт.
Габарити: 735x1270x940 мм.
Вага: 220 кг.
Модель: Hualian HVC-510S/2A-G
особливості:
Матеріал: нержавіюча сталь.
Матеріал кришки: нержавіюча сталь.
З функцією газонаповнення.
Панель керування: механічна.
2х2 запаювальні планки 510 мм., розташовані паралельно.
Регулюється час вакуумизації, час та потужність запаювання.
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian HVC-510S/2A-G
Виробник Hualian
Кількість камер з двома камерами
Газонаповнення з газом
Встановлення підлогові
Продуктивність насоса, л/хв недоступно
Розмір камери, (д/ш/в), мм 550x610x160
Комплектація недоступно
Потужність, кВт 1.8
Вага, кг 220
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.
Питання та відповіді