Огляд Пакувальник вакуумний Berg VM400TE/A
Тип вакуумування: камерний
Кількість планок: 1
Довжина шва: 400 мм.
Ширина шва: 10 мм.
Продуктивність насоса: 20 м. куб.
Розмір камери: 440 х 420 х 75 мм.
Потужність нагрівання: 0,4 кВт.
Тривалість циклу: 10 – 25 сек.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,9 кВт.
Габарити: 500x500x460 мм.
Вага: 60 кг.
Габарити упакування: 620x570x560 мм.
Вага із упаковкою: 70 кг.
Модель: Berg VM400TE/A
Виробник: Berg (Берг, Китай)
Вакууматор Berg VM400TE/A
Особливості:
Управління: сенсорне.
Програмований час зварювання та вакуумації.
Камера вакууматора суцільнотягнутої конструкції без швів із закругленими кутами.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Комплектація:
вакууматор;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон
Виробник вакууматора компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель VM400TE/A
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.