Огляд Термоподнос Cambro ITENEPP1118
Термоподнос Cambro ITENEPP1118
Виготовлений з поліпропілену з пінним наповнювачем.
Не містить ХФУ і може бути перероблений на 100%.
Компактний і легкий дизайн.
Перевезення гарячої та холодної їжі.
Підтримка температури їжі протягом 1 години.
Штабельований.
Габарити: 370х530х118 мм.
Вага: 2,5 кг.
Модель: Cambro ITENEPP1118
Термоподнос Cambro ITENEPP1118
Комплектація:
2 прямокутних страви 11х18 см.
2 миски 14 см.
кришки багаторазового використання
Додаткові матеріали-
Термоподнос для больниц Cambro
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.