Огляд Термоконтейнер для піци Cambro EPPZ35330
Матеріал: поліпропілен РР
Місткість: 8 піц.
Внутрішній розмір: 350х350х330 мм.
Габарити: 410х410х404 мм.
Вага: 1,3 кг.
Модель: Cambro EPPZ35330
Герметична кришка.
Вбудоване вентиляційний отвір випускає пар, щоб зберегти хрустку скоринку ..
Відповідає вимогам HACCP
Виробник термобоксах для піци компанія Cambro надає гарантію 12 міс. на модель EPPZ35330
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.