Огляд Термоконтейнер для піци Cambro EPPZ35265
Матеріал: поліпропілен РР
Місткість: 6 піц.
Внутрішній розмір: 350х350х265 мм.
Габарити: 410х410х339 мм.
Вага: 1 кг.
Модель: Cambro EPPZ35265
Герметична кришка.
Вбудоване вентиляційний отвір випускає пар, щоб зберегти хрустку скоринку ..
Відповідає вимогам HACCP
Виробник термобоксах для піци компанія Cambro надає гарантію 12 міс. на модель EPPZ35265
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.