Огляд Термоконтейнер Cambro EPPCB250 110
Термобокас Cambro EPPCB250 110
Матеріал: поліпропілен РР
Збереження температури: 4 ч.
Обсяг: 51 л.
Внутрішній розмір: 548х368х250 мм.
Габарити: 610х430х320 мм.
Вага: 1,2 кг.
Модель: Cambro EPPCB250 110
Термобокс Cambro EPPCB205 110
Корпус виконаний з поліпропілену з пінним наповнювачем.
особливості:
Вертикальне завантаження.
Герметична кришка.
Спеціальні поглиблення у внутрішніх стінках для легкої завантаження і розвантаження гастроемкостей.
Ергономічні ручки з боків для перенесення.
Штабелюються один з одним.
Не рекомендується завантажувати металеві гастроемкости, чия температура перевищує 120 С.
Хімічно інертний, не схильний до дії масла, жиру.
Безпечний для продуктів харчування.
Висока ударостійкість.
Підходить для миття в посудомийній машині.
Відповідає вимогам HACCP
Виробник термобоксах компанія Cambro надає гарантію 12 міс. на модель EPPCB250 110
Додаткові матеріали-
Термоконтейнер из полипропилена Cambro Cam GoBox буклет
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.