Огляд Стіл-тумба Orest CSW-1.2-D-600
Стіл-тумба Orest CSW-1.2-D-600
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Наявність полки: немає
Пристінний борт: 50 мм.
Ширина: 600 мм.
Довжина: 400 - 700 мм
Висота: 850 мм.
Модель: Orest CSW-1.2-D-600
Ніжки регулюються по висоті.
Каркас виконаний з труби 30х30 мм.
Колеса, два з фіксатором.
- Характеристики
Артикул Orest CSW-1.2-D-600 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 600 мм. Наявність полиці без полиць Висувні ящики з висувними ящиками Матеріал каркасу каркас з нержавіючої сталі Тип дверей недоступно Призначення столу недоступно Обшивка закриті (тумби) Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.