Огляд Стіл-тумба Orest CSL-2.2-C3DR-800
Матеріал каркаса: нержавіюча сталь.
Наявність полки: є
Пристінний борт: 50 мм.
Ширина: 800 мм.
Довжина: 1200 - 2000 мм
Висота: 850 мм.
Модель: Orest CSL-2.2-C3DR-800
особливості:
Ніжки регулюються по висоті.
Каркас виконаний з труби 30х30 мм.
Двері-купе
Закрито з чотирьох сторін.
3 знімні висувні ящики на телескопічних направляючих.
Варіанти виконання:
Виробничий стіл Orest CSL-2.2-C3DR (Орест) може бути виготовлений за ескізами замовника.
- Характеристики
Артикул Orest CSL-2.2-C3DR-800 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 800 мм. Наявність полиці з полицею з нержавіючої сталі Висувні ящики з висувними ящиками Матеріал каркасу каркас з нержавіючої сталі Тип дверей з дверима-купе Призначення столу недоступно Обшивка закриті (тумби) Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.