Стіл холодильний CooleQ GN2200TN
Виробник: Cooleq Китай
Варто звернути увагу:
Холодильний стіл 2-х дверний, з бортом. Об'єм: 314 л. Габарити: 1360х700х860 мм. Матеріал стільниці: нержавіюча сталь. Робоча температура: -2 - +8°С. Потужність: 200 Вт.
Ід товару: 23305 Код товару: CooleQ GN2200TN
Опис
Температурний режим: -2 - +8
Об'єм: 314 л.
Кількість дверей: 2 шт.
Наявність бурта: є
Розташування агрегату: праворуч.
Тип охолодження: динамічний.
Автоматична відтайка випарника
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,2 кВт.
Вага: 95 кг.
Габарити: 1360х700х960 мм.
Вага із упаковкою: 110 кг.
Габарити із упаковкою: 1400х740х1010 мм.
Товар на палеті.
Модель: CooleQ GN2200TN
Виробник: Cooleq, Китай
Особливості:
Фреон: R290 (108 гр.)
Матеріал стільниці: нержавіюча сталь.
Корпус виконаний із нержавіючої сталі.
Комплектація:
1 полиця GN 1/1, 1 пара напрямних у кожній секції.
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник холодильного столу компанія CooleQ надає гарантію 12 місяців. на модель GN2200TN
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул CooleQ GN2200TN
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Наявність салат-бару недоступно
Наявність борту з бортом
Розташування агрегату з бічним розташуванням
Розмір полиць cтандарт GN
Матеріал стільниці стільниця з нержавіючої сталі
Ширина (глибина), мм завширшки 700 мм.
Кількість дверей 2-х дверні
Тип дверей та наявність ящиків недоступно
Об'єм, л. 314
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.2
Вага, кг 95
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.