Огляд Стіл холодильний для піци CustomCool ССPZDR800-1800
Температурний режим: +2 ... +8 С
Обсяг: 450 л.
Кількість дверей: 2 шт.
Кількість ящиків: 2 шт.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,25 кВт.
Габарити: 1800х800х980 мм.
Вага: 240 кг.
особливості:
Товщина стінки: 45 мм.
Хладагент: R134а (170 грам)
Розморожування: автоматична.
Охолодження: динамічне.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Матеріал стільниці: граніт.
Розташування агрегату: збоку.
Борт: є.
- Характеристики
Артикул CustomCool ССPZDR800-1800 Країна виробник США Гарантія 12 місяців Виробник Customcool Наявність салат-бару недоступно Наявність борту з бортом Розташування агрегату з бічним розташуванням Розмір полиць інші розміри Матеріал стільниці стільниця з граніту Ширина (глибина), мм завширшки 800 мм. Кількість дверей 2-х дверні Тип дверей та наявність ящиків з висувними ящиками Кількість дверей, шт 2 Діапазон регулювання температури, С +2 ... +8 Об'єм камери, л. від 300 до 400 літрів Об'єм, л. 450 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 1800х800х980 Напруга, В 220 Потужність, кВт 0.25 Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.