Огляд Стіл холодильний для піци CustomCool CCPZ800-1500
Температурний режим: +2 ... +8 С
Обсяг: 280 л.
Кількість дверей: 2 шт.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,26 кВт.
Габарити: 1500х800х985 мм.
особливості:
Товщина стінки: 45 мм.
Хладагент: R134а
Розморожування: автоматична.
Охолодження: динамічне.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Матеріал стільниці: граніт.
Матеріал виготовлення полиць: нержавіюча сталь з покриттям з пластика.
Розташування агрегату: збоку.
Борт: є.
- Характеристики
Артикул CustomCool CCPZ800-1500 Країна виробник США Гарантія 12 місяців Виробник Customcool Наявність салат-бару недоступно Наявність борту з бортом Розташування агрегату з бічним розташуванням Розмір полиць інші розміри Матеріал стільниці стільниця з граніту Ширина (глибина), мм завширшки 800 мм. Кількість дверей 2-х дверні Тип дверей та наявність ящиків недоступно Кількість дверей, шт 2 Діапазон регулювання температури, С +2 ... +8 Об'єм камери, л. від 200 до 300 літрів Об'єм, л. 280 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 1500х800х985 Напруга, В 220 Потужність, кВт 0.26 Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.